Abim kısa sürede 2. dükkanı açtı. Kız kardeşim ise abisimin sultanahmet escort  dükkanlarını kıskandıracak derecede harika ve geniş bir yerde güzellik salonu açtı. O zaten küçüklüğünden belliydi, her ne yaparsa özene bözene yapar. Bundan dolayı kardeşimin bir sürü elit müşterisi oldu. İstese O da ikinci dükkanı açar ama buna gerek yok, zaten lüks bir semtte çok gösterişli bir iş yerine sahip. İnsan sadece görüntüsüne aldanarak bile dükkanına gidiyor. Zaten kim onun yanına gitse bir daha ondan vazgeçemiyor.

Bir mimar kadar harika bir beyni vardı. İş yerinin iç ve dış dizaynı ve seçtiği personeller ile işinde çok başarılı olmuştu. Onunla gurur duyuyorum ve hiçbir zaman da inkar etmez. Senin benim üzerimde çok hakkın var abla ve sen okuman için sana yaptığımız desteğin karşılığını fazlasıyla gördük, demişti. Abimin de hakkını yemeyeyim. Küçükken de babam ne zaman bize kızıp dövmek istese abim araya girerdi, bazen de araya giderdi 🙂 Abim bizi her zaman koruyup kolladı. En sevdiğim özelliklerinden birisi de hayatını kimseye bağlı olarak yaşama, derdi bana. İstediğin gibi içinden nasıl geliyorsa öyle yaşa. Başkası ne der diye yaşarsan hayattan zevk alamazsın. Kimseyi takma, nasıl ve ne şekilde istiyorsan o şekilde yaşamana bak, derdi. Erkek arkadaşlarımı bile tanıştırabiliyordum, dedi. Bu kez Selma konuşmaya başladı ve dedi ki; Asil kadın Sibel abla, senin ne kadar zor şartlarda bu noktaya kadar geldiğini çok iyi biliyorum.

Zaten sen benim için bir ekoldün. Zor şartlar altında mücadele ettin ve kardeşlerinin desteğiyle buralara kadar geldin. Şu an baban yaptığından utanıyordur. Daha ne yapacaksın ki, özel bir şirkette bölge müdürü olmuşsun. Okumasaydın o yaşlarda evlenecektin. Akşam olduğunda kocanın altına yatacak, gündüz de bütün gün ev temizliği yapacaktın. Zaten okumasaydın baban seni kesin evlendirirdi. Çünkü güzelliğin akrabalar arasında dillere destan. Kimse güzellikte seninle boy ölçüşemez. Kalçaların ayrı göğüslerin apayrı bir güzelliğe sahip. Fıstık gibi hatunsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website